Brončana medalja za Marka Kovačevića

14.01.2019. Proteklog vikenda, od 11. do 13. siječnja, u Samoboru u novoj sportskoj dvorani održano je veliko međunarodno karate natjecanje "28. GRAND PRIX CROATIA" na kojem je jaskanski karatist Marko Kovačević osvojio brončanu medalju

Na ovom najvećem natjecanju u Europi nastupilo 1600 natjecatelja iz 212 klubova i 25 država. Od naših natjecatelja brončanu medalju je osvojio Marko Kovačević u kategoriji mlađih kadeta borbe preko 57 kilograma.

Na ovom velikom natjecanju jaskanski karate klub Jastreb, pored Marka, predstavljali su i Stipe Rukavina, Lucija Hodak, Luka Vučinić, Karlo Volarić, Šimun Hodak, Helena Bašić, Leona Sporiš i Jakov Kupina.

Veliku priliku za osvajanje medalja imali su: Šimun Hodak, Leona Sporiš i Helena Bašić koji su prema plasmanu osvojili 5 mjesta. Svi ostali naši natjecatelji imali su dobre nastupe, imajući u vidu da je bio veliki broj natjecatelja po kategoriji,a u nekima i do 50 natjecatelja.