Victoria Pustaj ponovo briljirala

12.11.2018. Mladi naraštaj STK Jaska vrlo uspješno je nastupio na 48. Međunarodnom kadetskom i juniorskom prvenstvu Varaždina održanom u varaždinskoj Areni

Na turniru koji je okupio ukupno 454 sudionika iz 6 država: Mađarske, Katra, Srbije, Slovenije, Bosne i Hrvatske, briljirala je Victoria Pustaj koja je postala pobjednica ovog prestižnog turnira u kategoriji najmlađih kadetkinja koja je okupila 40 natjecateljica. Pritom je Victoria do pobjede stigla težim, zaobilaznim putem s obzirom da je je kao prva nositeljica turnira senzacionalno izgubila susret u kvalifikacijskoj grupi od Puljanke Mie Buić sa uvjerljivih 3:0 te tako izgubila povlastice nositeljice i u završnicu turnira krenula iz sredine ždrijeba. Pritom je nizala pobjede nad svim suparnicima do finala gdje se je ponovno našla sa spomenutom Buić i ovog puta pobijedila sa uvjerljivih 3:0 revanširavši se za poraz u grupi! Time je još dodatno povećala sigurno vodstvo na rang listi Hrvatskog stolnoteniskog saveza. Na turniru je nastupio i Andrija Klepić koji je u najbrojnijoj kategoriji kadeta sa 95 sudionika ispao odmah nakon prolaska kvalifikacionog dijela natjecanja po grupama. Mladim članovima STK Jaska sada slijedi 2. Otvoreni turnir Regije srednja Hrvatska i 2. Otvoreni turnir Zagrebačkog stolnoteniskog saveza na domaćem terenu. Natjecanje će se održati 18.11.2018. u Sportskoj dvorani Srednje škole Jastrebarsko s početkom u 9 sati.