ČASTAN PORAZ U RAKOVOM POTOKU

15.10.2018. U 10. kolu Prve županijske nogometne lige Zapad nogometaši Jaske poraženi su na gostovanju kod vodećeg Rakovog Potoka s 0:2

Prema riječima trenera Jastrebova Damira Katovčića njegovi igrači dali su sve od sebe i pružili dostojan otpor domaćoj momčadi, osnaženoj ove sezone brojnim pojačanjima sa strane. Sve do 64. minute Jastrebovi su bili ravnopravan protivnik. Tada je Miljenko Bencalić iz slobodnog udarca s oko 18 metara doveo Rakove u vodstvo, a u 70. minuti Dalibor Žlender postigao i drugi pogodak. Ubrzo nakon toga borbeni Jastreb iz Novaka Matija Mravunac zaradio je crveni karton.
Boje najstarijeg jaskanskog kluba u Rakovom Potoku časno su branili: Danijel Budinšćak, Matija Mravunac, Ivan Gustetić, Luka Lukić (Tomislav Nad), Viktor Šimanović, Marko Miljević, Antonio Smičiklas, Josip Cuković (Dominik Jurinić), Luka Mravunac, Mislav Bradvić (kapetan), Gabriel Koluder (Leon Budna).
U 11. kolu Jastrebovi na svojoj Centrali dočekuju Mladost iz Klinča Sela, a utakmica se igra u nedjelju, 21. listopada, s početkom u 10 sati.
Klinčaselci su u 10. kolu na svojem igralištu savladali Breganu s 2:0. Pisarovinska Jamnica osvojila je bod u Klokočevcu (2:2), a okićki Dinamo poražen je od Mladosti u Luki (2:3).