Deset medalja jaskanskih judaša

07.04.2019. Na međunarodnom turniru održanom jučer u Kutjevu jaskanski judaši osvojili su deset medalja, od čega šest zlatnih

Jaskanski judaši su u subotu 6. travnja nastupili na Jigoro kupu 2019. u Kutjevu gdje se natjecalo 294 natjecatelja iz 17 klubova iz Hrvatske, BiH, Srbije. Trenerski support  za ovaj turnir preuzela je bivša judašica i negdašnja dobitnica sportskih nagrada Grada Jastrebarskog – Tina Bartaković, ujedno i članica Nadzornog odbora judo kluba Jaska.

Klub je predstavljalo 5 natjecatelja koji su postigli odlične rezultate i kući se vratili s 10 medalja. Po dvije zlatne medalje osvojili su Ariana Stipić u kategoriji U8 i U10, i naravno najbolja jaskanska judašica Nika Markulin u kategoriji U14 i U16. Pored njih zlatom su se okitili Elin Bartaković u kategoriji U12, i Josip Stipić u kategoriji U10. Elin Bartaković i Josip Stipić još su osvojili i brončane medalje kao i Kim Bartaković koja je bila treća u kategoriji U10 i U12.