Filip Popović i Ivan Markušić najbolji u konkurenciji parova

30.09.2014. Na teniskim terenima na Centrali u tijeku su natjecanja ovogodišnjeg teniskog turnira "Jaska open" kojeg organizira Društvo za šport i rekreaciju "Jaska"

U nedjelju 28. rujna završena su natjecanja u konkurenciji parova, a slijedeći vikend igra se finale u pojedinačnoj konkurenciji. Na turniru je sudjelovalo 16 parova iz Jastrebarskog i okolice.

Prvo mjesto osvojio je par Filip Popović i Ivan Markušić koji su u 2 seta u vrlo napetom i uzbudljivom meču pobijedili starije i iskusnije Vladimira Rađenovića i Frana Grancarića rezultatom 6:4, 6:4.
Zanimljiva borba vodila se i za treće mjesto koje je osvojio također mlađi par Zvonko Stunja i Florijan Skok pobjedom nad parom Janko Frkonja i Darko Bistrica, koji zaslužuju posebne pohvale jer su se tijekom cijelog turnira uspješno borili s daleko mlađim protivnicima.