Gimnastičarke i gimnastičari Udruge K.A.O.S ponovo osvajaju medalje

24.04.2018. U subotu, 21. travnja po osmi put se u nacionalnom gimnastičkom centru Aton u Nedelišću kraj Čakovca održalo gimnastčko natjecanje pod nazivom "Aton kup"

Na natjecanju je sudjelovalo preko 550 gimnastičara i gimnastičarki iz cijele Hrvatske. Sportska sekcija Udruge K.A.O.S  ponovo je postigla izuzetno dobre rezultate, a ovoga puta na natjecanju su osim djevojčica sudjelovali i dječaci Udruge K.A.O.S.“ .

Natjecanje je održano u šest kategorija, a u ekipnom dijelu natjecanja najbolji rezultat ostvarila je ekipa 5.-8. razreda osvojivši 3. mjesto.
Za ekipu su nastupile: Iva Blažinčić, Petra Kovačić, Ema Kunović, Luana Šeperić, Margareta Razum, Ira Kupina i Mia Kamenjašević.

Najbolje pojedinke na natjecanju bile su Iva Blažinčić koja je u kategoriji 8. razred osvojila 1. mjesto, te Ema Kunović osvojivši 3. mjesto u istoj kategoriji.

Velike čestitke svim malim i velikim gimnastičarkama i gimnastičarima na uspješnom nastupu!