JASKA-JAMNICA 1:3

09.09.2018. Jaskanci su na Centrali protiv zelenih iz Pisarovine upisali prvi ovosezonski poraz, izgubivši utakmicu koju su s lakoćom trebali dobiti i riješiti još u prvom poluvremenu

Domaća je momčad u prvom dijelu dvoboja promašila četiri stopostotne prigode, da bi pogotkom Luke Mravunca ipak otišla na odmor s minimalnom prednošću koja je trebala biti puno izraženija. U nastavku utakmice stigla je kazna za brojne promašaje. Gosti su u svega šest minuta preokrenuli rezultat, a domaći čuvar mreže još je nekoliko puta spašavao svoja vrata i održavao svojoj momčadi kakvu-takvu nadu u pozitivan ishod.

Pokušavali su Jastrebovi vratiti rezultat na svoju stranu, bilo je prilika i poluprilika ali mreža gostiju više se nije tresla. U posljednjim trenucima utakmice, Lolić iz protuudara postiže i treći pogodak za Jamnicu te gosti odnose sva tri boda s Centrale, a Jaska ispušta vodeće mjesto na ligaškoj ljestvici koje je držala samo tri dana

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali. Gledatelja 100. Sudac: Munić (Bregana) 6,5. Pomoćnici: Oslaković (Domaslovec) i Ratešić (Hrastina).
STRIJELCI: 1:0 – L. Mravunac (41), 1:1 – Mioković (50), 1:2 – Vujanić (56), 1:3 – Lolić (89).
JASKA: Budinšćak 6,5, M. Mravunac 6 (od 52. Smičiklas 6), Gustetić 5, Miljević 5 (od 52. Koluder 5,5), Šimanović 5, Borković 6,5, Lukić 5, Cuković 5, L. Mravunac 6, Bradvić 6,5, Ka. Novosel 5 (od 59. Jerbić 5). TRENER: Damir Katovčić 5,5.

JAMNICA: K. Žunec 7, Vidak 6,5, Mravak 6,5, J. Čefko 6,5, Luketić 6,5, Čačković 6,5, Lolić 7 (od 90. Špišić -), Skender 6 (od 46. Vujanić 7), Mikša 6,5 (od 73. L. Čefko -), A. Žunec 7, Mioković 7 (od 89. Živko -). TRENER: Mladen Penezić 7.
IGRAČ UTAKMICE: Matija Vujanić.