Jaska je bila domaćin mladim hrvatskim stolnotenisačima

09.12.2017. U Jastrebarskom je u organizaciji STK Jaska održan 3. Otvoreni turnir Regije srednja Hrvatska za klince, klinceze, najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje

U isto vrijeme održan je i 3. Otvoreni turnir Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, kadete, kadetkinje, juniore i juniorke. Na turniru je sudjelovao velik broj mladih natjecatelja, njih ukupno 142 iz 20 stolnoteniskih klubova. Osim masovnošću turnir se istakao i visokom razinom kvalitete. U tom okruženju domaćin je ostvario izrazito dobar rezultat osvojivši tri prva i jedno treće mjesto. Tako su prva mjesta na regionalnom turniru osvojili Mihael Matešić u kategoriji najmlađih kadeta te Victoria Pustaj u kategoriji najmlađih kadetkinja, dok je Ivona Ciban bila treća u kategoriji klinceza. Na županijskom turniru prvo mjesto u kategoriji juniorki osvojila je Barbara Dobrinić. Ovim rezultatima Mihael Matešić i Victoria Pustaj učvrstili su svoja prva mjesta na rang listama Hrvatskog stolnoteniskog saveza za Regiju Srednja Hrvatska dok se je Ivona Ciban probila na šesto mjesto u kategoriji klinceza.