JASKA-MLADOST (KD) 1:3

01.10.2017. Modri s Centrale su doživjeli drugi uzastopni poraz i to protiv dobrih gostiju iz Kraja Donjeg, u utakmici koja je mogla imati i drukčiji epilog

Naime, u prvom poluvremenu, već u prvih dvadesetak minuta, Jastrebovi su promašili nekoliko sjajnih prigoda, a najveći tragičar u domaćim redovima bio je Novosel, koji je propustio realizirati tri odlične prilike. Jedan promašaj pridodao je i Nad. I po nepisanom nogometnom postulatu, stigla je kazna za brojne promašaje. U 21. minuti Merlin dovodi goste u vodstvo i umjesto da imaju dva-tri pogotka prednosti, domaći su se našli u rezultatskom minusu. Ipak, Novosel konačno pogađa u 28. minuti i vraća stvari na početak. U nastavku utakmice, Jastrebovi su se već po treći puta ove sezone neobjašnjivo raspali, a gosti su to znalački iskoristili te s dva pogotka Gaisera odnijeli bodove s Centrale, a da domaći vratar Divković nije imao tri-četiri bravurozne intervencije, domaća bi momčad doživjela i puno teži poraz. Nakon sjajnog starta, Jaska polako klizi sve dublje u donji dio ljestvice i ako se ovako nastavi, ubrzo bi se mogla naći u vrlo ozbiljnim problemima. I nadolazeći raspored je vrlo nezgodan i ako se ubrzo neke stvari ne dovedu u red, i ako momčad ne prestane s ogromnim i neobjašnjivim oscilacijama, Jasku će čekati neočekivano težak i turbulentan nastavak sezone.

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali. Gledatelja 50. Sutkinja: Jelena Kumer (Breganica) 7. Pomoćnici: Marija Jurinić (Jastrebarsko) i Damir Ratešić (Hrastina). Delegat: Tomašević (Jastrebarsko).
STRIJELCI: 0:1 – Merlin (21), 1:1 – Novosel (28), 1:2 – Gaiser (61), 1:3 – Gaiser (68).
JASKA: Divković 7, Mučnjak 5,5 (od 61. Gornik 5,5), Gustetić 5 (od 70. Pintarić -), Španić 6, Šimanović 5, Miljević 5,5 (od 80. Janić -), Lukić 5 (od 77. Grgas -), Cuković 5,5, Nad 5,5 (od 70. Benković -), Bradvić 6, Novosel 6. TRENER: Damir Katovčić 5.
MLADOST (KD): Boranić 7,5, Repec 6,5, Vugrinec 6,5, Mat. Nemčić 6,5, Kalamir 7, Marko Nemčić 7 (od 84. Mandić -), Ivanuš 7 (od 90. Drozdek -), Gaiser 8, Merlin 7,5, Martin Nemčić 7, Karačić 7. TRENER: Tomislav Posavec 7.
IGRAČ UTAKMICE: Luka Gaiser.