JASKA-MLADOST(KS) 2:3

05.10.2017. U četvrtfinalu KUP-a Nogometnog središta Jastrebarsko Mladost iz Klinča Sela pobijedila je Jasku na Centrali s 3:2

U susjedskom srazu vidjeli smo nogomet bez puno pravih prigoda i izrađenih akcija. Bila je to ravnopravna igra u kojoj su domaći, pogotovo u prvom dijelu imali nešto više pokušaja ali su ponovno iskazali popriličnu nepreciznost. Gosti su do prva dva pogotka došli iz jedanaesterca kojeg je neoprezno skrivio Miljević, te iz krajnje sumnjivog  slobodnog udarca kojeg je uz dozu sreće iskoristio Stunja. Između ta dva pogotka za Jasku je poravnao Novosel. U nastavku utakmice gosti održavaju prednost, Novosel dobiva crveni karton čime su sve dvojbe vjerojatno bile riješene, a Ložnjak u 76. minuti svojim pogotkom stavlja završni pečat ovoj utakmici i odvodi svoju momčad u polufinale Kupa.

U 82. minuti Nad smanjuje zaostatak Jastrebova, no snage za poravnanjem rezultata nije bilo. Bio je ovo treći uzastopni poraz Jaske, no još je veći problem u govoru tijela igrača i trenera, koji daju jako malo nade da bi se stvari mogle ubrzo popraviti. Ako se neki problemi koji očito postoje hitno ne riješe, klub s Centrale čeka tmurna i sumorna jesen koja bi mogla imati poguban učinak na ishod cijele ove sezone.

JASTREBARSKO – Stadion na Centrali. Gledatelja 50. Sudac: Solenički (Jastrebarsko) 5,5. Pomoćnici: Vujčec (Klinča Sela) i Batušić (Cvetković). Delegat: Jagodić (Sveta Jana).
STRIJELCI: 0:1 – V. Stunja (7-11m), 1:1 – Novosel (16), 1:2 – V. Stunja (21), 1:3 – Ložnjak (76), 2:3 – Nad (82).
JASKA: Divković 6, Mučnjak 5,5 (od 62. Vidas 5,5), Pintarić 5,5 (od 67. Jerbić 5,5), Španić 6, Šimanović 5,5 (od 46. Cuković 6), Miljević 5 (od 46. Gornik 5,5), Lukić 5,5, Nad 6, Šerić 5,5 (od 46. Jurinić 6), Bradvić 6,5, Novosel 6,5. TRENER: Damir Katovčić 5,5.
MLADOST (KS): Bilobrk 6,5, Kelečić 6 (od 70. A. Stunja -), Gugec 6 (od 46. Vulje 6), Sirovica 6, Terihaj 6, K. Hasanović 6 (od 46. L. Hasanović 6), Bušić 7 (od 79. Klipa -), Carin 6, D. Hasanović 6, V. Stunja 7 (od 68. Ložnjak 6,5), Jakšić 6,5. TRENER: Nenad Budišćak 6,5.
CRVENI KARTON: Novosel (55).
IGRAČ UTAKMICE: Velimir Stunja.