JASKA-OGULIN 4:4

23.02.2019. Pripremni ogled Jaske i Ogulina počeo je tužno, minutom šutnje za preminulu legendu Jaske i jaskanskog nogometa Marijana "Maru" Bradvića

U devedeset minuta igre, Jaskanci i Ogulinci iskazali su efikasnost ali i propusnost. Svaka je momčad postigla po četiri pogotka, a domaćin je gotovo cijelu utakmicu stizao, a u konačnici i nadoknadio rezultatski minus.

Svi akteri na koncu zaslužuju čestitke za prikazanu izvedbu na dosta tvrdom i neravnom terenu te po hladnom i na trenutke poprilično neugodnom vjetru.

JASTREBARSKO – Pomoćno igralište stadiona na Centrali. Gledatelja 30. Sudac: Holetić (Jastrebarsko) STRIJELCI: 0:1 – Poljak (6), 1:1 – D. Jurinić (11), 1:2 – Poljak (13), 2:2 – J. Jurinić (41-11m), 2:3 – Poljak (59), 2:4 – Domitrović (61), 3:4 – J. Jurinić (80), 4:4 – Miljević (84).

JASKA: Budinšćak, L. Mravunac, D. Jurinić, Gornik, Pinturić, Šimanović, Ka. Novosel, Cuković, J. Jurinić, Nad, Koluder (još su igrali: M. Mravunac, Jerbić, Obelić, Pintarić, Budna, Miljević, Lukić). TRENER: Damir Katovčić.
OGULIN: Zorkić, B. Salopek, I. Salopek, Ivošević, Puškarić, Strgar, Poljak, Veselić, Cetinjanin, Barko, Sabo (još su igrali: Domitrović, Cindrić, Grdić, Brozović). TRENER: Davor Cindrić.