JASKA-SVETA JANA 6:0

13.09.2018. Jaskanci su se očekivano i zasluženo plasirali u polufinale Kupa, uvjerljivo porazivši goste iz Svete Jane, u utakmici u kojoj se od prve do zadnje minute igralo samo na jedan gol

Trener Katovčić u ovoj je utakmici dao prigodu igračima s manjom minutažom u dosadašnjem tijeku sezone, a od standardnih prvotimaca zaigralo je tek nekoliko igrača. Gosti su se cijelo vrijeme branili sa svih jedanaest igrača, a domaći su se mučili s organizacijom igre protiv dubokog bunkera. Vidjeli smo šest pogodaka u mreži Svete Jane, uz dosta promašaja Jastrebova, pogotovo u drugom poluvremenu. Na koncu, Jaska je ostvarila planirano, a za Svetojance je u ovom trenutku najvažnije da su nakon dvije godine ponovno oformili seniorsku momčad. Za bolju igru i rezultate, trebat će ipak vremena i strpljenja.
JASTREBARSKO – Stadion na Centrali. Gledatelja 45. Sutkinja: Mia Medvedovski (Jastrebarsko) 7. Pomoćnik: Batušić (Cvetković).
STRIJELCI: 1:0 – Severinac (8-ag), 2:0 – Koluder (12), 3:0 – Koluder (35), 4:0 – Koluder (50), 5:0 – Štefić (55), 6:0 – Jerbić (66).
JASKA: Krcivoj -, Štefić 7, Pintarić 6,5, Vidaković 6,5, Jukić 6,5, Gustetić 6,5 (od 60. M. Mravunac 6,5), Smičiklas 7, Nad 6,5, Koluder 7,5, Ka. Novosel 7 (od 60. Jerbić 6,5), Kišić 6,5. TRENER: Damir Katovčić.
SVETA JANA: B. Budinšćak 6, Sedmak 5, M. Budinšćak 5, Srmeg 5, Severinac 5, Spretnjak 5, A. Budinšćak 5, Borković 5, Hrdalo 5, F. Bradvić 5, Čeh 5. TRENER: Danijel Fabijanić.
IGRAČ UTAKMICE: Gabriel Koluder.