Jaskanski atletičari izborili nastup na državnom natjecanju

06.05.2018. Sa županijskog natjecanja osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici koje je održano 3. svibnja na atletskom stadionu Mladosti u Zagrebu atletičari OŠ „Ljubo Babić“ i ove godine su se vratili puni medalja

 Najbolji rezultat ostvarila je muška ekipa petih i šestih razreda osvojivši 1. mjesto ekipno i time se plasirala na državno natjecanje koje će se početkom lipnja održati u Vinkovcima.

Učenici iz prvoplasirane ekipe koji su osvojili pojedinačne medalje su:
1.Marko Bradvić - 1.mjesto 600m
2.Domagoj Brakus - 1.mjesto skok u dalj + štafeta 4x100m - 3.mjesto
3.Lukas Magđinski - 2.mjesto 100m + štafeta 4x100m- 3.mjesto
4.Ivan Mihalić - 2.mjesto skok u vis
5.Josip Obradović - štafeta 4x100m - 3.mjesto
6.Eugen Ciban - štafeta 4x100m - 3.mjesto
Za ekipu su još nastupili:
Andrija Milanović -
Rok Blažek
David Fabijanić
Matija Lukina

U kategoriji djevojčica 5. I 6. razreda atletičarke naše škole osvojile su ekipno 2. mjesto.
Pojedinačne medalje osvojile su slijedeće učenice:
1.Luana Šeperić – 2.mjesto skok u vis, 2. mjesto štafeta 4x100m
2.Ema Fratrić – 2.mjesto – trčanje 200 metara, 2. mjesto štafeta 4x100m
3.Nikolina Turkalj – 3.mjesto bacanje medicinke
4.Eva Budinšćak - 2. mjesto štafeta 4x100m
5.Magdalena Pavlečić - 2. mjesto štafeta 4x100m
Za ekipu su još nastupile:
Margareta Razum
Nika Markulin
Tea Sedlar
Anja Stojković
Bruna Fabijanić

U kategoriji djevojčica 7.i 8. razred naše učenice su osvojile 4. mjesto, a najbolje pojedinke su:
1.Gloria Markušić – 2. mjesto skok u vis
2.Jelena Martinković – 2.mjesto bacanje kugle
3.Petra Kovačić – 3. mjesto skok u dalj
Za ekipu su još nastupile:
Zrinka Fabijanić
Karla Fabijanić
Ema Kunović
Marta Severinac
Stella Bucić
Karla Đud

Ekipa učenika 7. i 8. razreda osvojila je 6.mjesto, a najbolji pojedinci su:
1.Jan Jalšovec – 1.mjesto skok u vis
2.Leon Vučina – 3.mjesto trčanje 300 metara
Za ekipu su još nastupili:
Vigo Prežgaj
Emanuel Razum
Josip Skorušek
Lovro Kurtalj
Lovro Kopač
Tomo Razum
Jakov Ivančić
Leonardo Razum
Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.
ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA I PUNO SREĆE PRVOPLASIRANOJ EKIPI NA DRŽAVNOM NATJECANJU!

I.J.

TAGOVI | OŠ Ljubo Babić

Marketing

Kolumne

Galerije

Video vijesti

Valid XHTML 1.1! Valid CSS!