Jaskanski judaši na "Turopoljskoj frki"

19.03.2017. Jučer je u Velikoj Gorici održan tradicionalni turnir u judu pod nazivom "Turopoljska frka" na kojem su jaskanski judaši osvojili tri medalje

U subotu 18.ožujka judo klub Jaska nastupio je sa tri svoja člana na "Turopoljskoj frki 2017." u Velikoj Gorici, gdje je nastupilo 430 natjecatelja iz 37 klubova iz RH,SLO i BiH.
Prva se natjecala Lana Ribarić u kategoriji U10 -22kg i sa dvije dobivene i jednom izgubljenom borbom osvojila je treće mjesto. Nika Markulin se natjecala u kategoriji U12 – 36 kg i sa tri dobivene borbe i niti jednom izgubljenom osvojila 1.mjesto i zlatnu medalju. Zatim je došao na red i Antun Tin Vučić u kategoriji U12 – 42 i nažalost izgubio dvije borbe te zauzeo 7.mjesto.

Nika Markulin se je ponovno natjecala u višoj kategoriji U14 -36 kg i opet sve pobijedila(dvije borbe) te i u toj kategoriji osvojila 1.mjesto.
Sljedeći vikend 25.03. judaše očekuje novi turnir u susjednoj Pisarovini gdje se nadaju novim medaljama.