Jaskanski ribolovci zauzeli 4. mjesto

18.10.2016. Ekipa ŠRD JASTREBARSKO u sastavu Petar Novosel, Dražen Cestarić i Kristijan Fresl je i ove godine nastupala je u 1. ligi u disciplini Lov ribe udicom na hranilicu (FEEDER), i na kraju zauzela 4. mjesto

Kroz 8. kola na jezerima, rijekama, kanalima tijekom godine takmičili se sa ponajboljim ribičima iz cijele Hrvatske, te na kraju osvojili ekipno, 4. mjesto. U pojedinačnom plasmanu, Kristijan Fresl ostvario je izvrsno 4. mjesto u konkurenciji od preko 40 ribiča i postao član reprezentacije Hrvatske koja će iduće godine nastupati na Svjetskom prvenstvu u Portugalu. U uzbudljivoj završnici Petar Novosel zauzeo je 7. mjesto, a Dražen Cestarić 25. mjesto.

Osim natjecanja u 1. ligi u disciplini Feeder, jaskanski ribiči su bili aktivni i na kupovima, a najbolji rezultat je ostvario Robert Novosel, osvojivši Feeder Master Cup u Karlovcu.
Ova natjecateljska sezona jaskanskih ribiča završila uspješno, a start sljedeće sezone kreće krajem travnja 2017. godine.