Judaši Jaske uspješni u Pisarovini

28.03.2017. Judo klub Jaska proteklog je vikenda nastupio na Memorijalu Damira Milatovića u Pisarovini

Na turniru su sudjelovala 363 natjecatelja iz 31. kluba iz Hrvatske i Slovenije, jaskanski klub predstavljao je 21 natjecatelj. Evo i rezultata:

Zlatne medalje osvojili su: Antonio Bereček, Toma Jurković, Krunoslav Tomašević, Elin Bartaković, Rebeka Vučković i Nika Markulin.
Srebrne medalje osvojili su: Ivan Jurković, Marko Vučina i Marija Petković Fajnik, a brončane: Vigo Fabijanić, Petar Šalaj, Marko Vučina i Gabrijela Stepinac. Rafael Fabijanić i Teo Tomačić osvojili si peta mjesta, a Kristijan Budinšćak sedmo. Valentino Tandarić i Gabrijel Vlašić u Pisarovini su ostali bez plasmana.

Za najbolju natjecateljicu proglašena je najbolja jaskanska judašica Nika Markulin koja je i u Pisarovini osvojila dvije Zlatne medalje, i to u kategoriji U12 i U14.
Sljedeći turnir judaše očekuje već ove subote u Zagrebu na Kupu Maksimira gdje se nadaju novim medaljama.