Judaši na Black Belt Openu

11.02.2020. Jaskanski judaši nastupili su na Black Belt Openu koji se održao 8. veljače u Zagrebu i osvojili sedam medalja, a Elin Bartaković proglašena je najboljom natjecateljicom u kategoriji do 12 godina

Natjecalo se 408 judoka iz 43 kluba iz Hrvatske ,Slovenije, BiH, Austrije i Grčke
Zlatne medalje za naš klub osvojili su : Nika Markulin, Elin Bartaković koja je proglašena i najboljom natjecateljicom u kategoriji do 12 godina i Matej Kuharić.
Srebrnu medalju osvojio je Vito Balija, a broncu Lenon Bartaković, Fran Batušić i Gabrijel Dikšić. Peta mjesta zauzeli su Kim Bartaković i Vigo Fabijanić, a sedma mjesta Ivan Jurković i Tin Benko. Mila Baloban je unatoč sjajnoj borbi ostala bez plasmana.