Limaći Jaske prvi na turniru u Klinča Selu

03.05.2018. Nakon sjajnih predstava pionira i Jaskini limaći pod stručnim vodstvom trenera Matije Krge nižu sjajne rezultate

Na turniru u Klinča Selu nogometaši NK Jaske uzrasta Limaći osvojili su 1. mjesto svladavši  u finalu NK Zagreb rezultatom 1:0.

Uz sjajnu igru Šimuna, Benjamina, Roka,Tina, Bana, Vlašića, Marka, Paula, Ivana, Buffa, TĐ-a, Davida i Plantaša ponovno je Jaskanskiki nogomet zasjeo na prvo mjesto.
Nakon natjecanja za najboljeg izvođača jedanaesteraca, sjajni izvođač jedanaesteraca, fenomenalni Branković, apsolutni vladar sredine terena, osvojio je prvo mjesto.

Uslijedilo je nogometno nadmudrivanje gdje je Šimun Fabijanić uz pomoć svojih kolega ponovno prezentirao svoju čarobnu moć u sveri znanosti i nogometa. Taj mali fakin, još jednom je pokazao da je nogomet znanost u kojoj pobjeđuju upornost, znanje i spremnost.