Medalje za jaskanske judaše

29.01.2018. Protekle subote, 29. siječnja, u Samoboru je održan veliki međunarodni judo turnir na kojem su jaskanski judaši osvojili tri medalje, a zlato je i ovoga puta osvojila najbolja jaskanska judašica Nika Markulin

U Samoboru je protekle subote održan Profectus Cup na kojem se okupilo više od 450 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije i Hrvatske. Judo klub Jaska predstavljalo je 12 natjecatelja, od kojih je troje osvojilo medalje. Najbolja je ponovno bila Nika Markulin osvojivši zlato, a brončane medalje osvojili su Elin Bartaković i Valentino Tandarić. Od ostalih naših judaša peta mjesta osvojili su Kim Bartaković, Marija Petković-Fajnik i Gabrijela Stepinac. Sedma mjesta pripala su Lani Ribarić, Teu Tomačiću, Ivanu Jurkoviću, Martinu Špigelskom i Viktoru Stepincu.