Medalje za mlade jaskanske atletičare

05.05.2017. Mladi jaskanski atletičari ponovo se sa županijskog natjecanja u atletici vratili puni medalja

U mnogobrojnoj i jakoj konkurenciji predstavnici OŠ "Ljubo Babić" ponovno su se vratili puni odličja sa županijskog natjecanja osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici koje je održano 02.05.2017. godine na atletskom stadionu "Mladost" u Zagrebu.

Iako se treninzi održavaju bez atletskih uvjeta u gradu Jastrebarskom (atletskih staza, bacališta i skakališta) ponosni smo na postignuća učenika i veliku zainteresiranost za atletiku - Kraljicu sportova. 

Ekipa dječaka 5. i 6. razreda nastupala je u sastavu:
1.100m - LEON VUČINA 6.A - 3.mjesto i 1. mjesto štafeta 4x100m
2. 200m - NINO ŽALAC 6.A - 1. mjesto štafeta 4x100m
3. 600m - EMANUEL RAZUM 6.F
4. Skok u vis - JAKOV IVANČIĆ 6.A - 2.mjesto
5. Skok u dalj - JOSIP SKORUŠEK 6.F - 3.mjesto i 1. mjesto štafeta 4x100m
6. Bacanje medicinke - ANTONIO BRAJAK 6.A
7. Bacanje vortex loptice - STIPE RUKAVINA 6.B
8. LUKAS MAGĐINSKI 4.A - 1. mjesto štafeta 4x100m
9. JOSIP LACKOVIĆ 6.A - rezerva
10. BORNA STANIČIĆ 6.D – rezerva
Posebno pohvaljujemo štafetnu ekipu 4x100m za osvojeno 1. mjesto
Ekipa je zauzela srebrno 2. mjesto.

Ekipa djevojčica 5. i 6. razreda nastupala je u sastavu:
1.100m – NIKA SMOLČIĆ - 3.mjesto i 3. mjesto štafeta 4x100m
2. 200m – KLARA JULARĐIJA - 3. mjesto štafeta 4x100m
3. 600m – EMA FRATRIĆ
4. Skok u vis – LUANA ŠEPERIĆ - 3.mjesto štafeta 4x100m
5. Skok u dalj – TARA PILAT - 2.mjesto
6. Bacanje medicinke – KARLA ŠTUDIR
7. Bacanje vortex-a – LAURA TKALČIĆ – 2.mjesto
8. MARTA MILETIĆ - 3. mjesto štafeta 4x100m
9. ELIZABET ŠPIKIĆ
10. BRUNA FABIJANIĆ
Ekipa je zauzela 3. mjesto.

Ekipu dječaka 7. i 8. razreda činili su:
1. 100m - MAKSIMILJAN RADOŠEVIĆ 8.F - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
2. 300m - KARLO VOLARIĆ 8.C - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
3. Skok u vis - TEO MATAUŠIĆ 8.B - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
4. 800m - HRVOJE MAJCUNIĆ 8.F - 3.mjesto
5. Bacanje vortex loptice - LOVRO KURTALJ 7.C
6. Bacanje kugle 4kg - PATRIK MILKOVIĆ 8.A
7. Skok u dalj - KRUNOSLAV GOMERAC 8.A
8. VIGO PREŽGAJ 7.A - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
9. LEONARDO RAZUM 7.E - rezerva
10.MATTEO MAGĐINSKI 8.A - rezerva
Ekipa je zauzela 6.mjesto.

Za ekipu djevojčica 7. i 8. razreda nastupile su:
1. 100m – JANA BUDINŠĆAK – 2. mjesto i 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
2. 300m – KARLA FABIJANIĆ - 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
3. Skok u vis – GLORIA MARKUŠIĆ - 2.mjesto I 2. mjesto štafeta 100x200x300x400m
4. 600m – MARTA SEVERINAC - 2.mjesto
5. Bacanje vortex-a – MAGDALENA MATASIĆ 2.mjesto
6. Bacanje kugle 4kg – LANA KUNOVIĆ
7. Skok u dalj – PETRA KOVAČIĆ – 2.mjesto
8. VITA SMOLČIĆ - 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
9. STELLA BUCIĆ
10.EMA KUNOVIĆ
Ekipa je osvojila 2. mjesto s istim brojem bodova kao i prvoplasirana ekipa Bogumila Tonija, ali s manjim brojem prvih mjesta.
Iduće za što se pripremaju je prestižno atletsko natjecanje djevojčica i dječaka od trećeg do šestog razreda osnovnih škola "Erste plava liga" (kvalifikacije za Hanžekovićev memorijal) na kojem smo poznati kao jedna od najbrojnijih škola, a održati će se 18.05. 2017. godine na atletskom stadionu "Mladost" u Zagrebu.
Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.
ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA!!!!
I.J.

TAGOVI | OŠ Ljubo Babić Jastrebarsko

Marketing

Vezane vijesti

Kolumne

Galerije

Video vijesti

Valid XHTML 1.1! Valid CSS!