Odličan nastup judaša na Kupu Maksimira

04.04.2017. U Zagrebu je protekli vikend održano tradicionalno natjecanje u judu pod nazivom "Kup Maksimira 2017," na kojem su jaskanski judaši osvojili 16 medalja

Na ovom velikom međunarodnom natjecanju nastupilo je 450 judaša iz Hrvatske i Slovenije među kojima i članovi judo kluba Jaska. Naši judaši osvojili su 16 medalja, od čega 4 zlatne, šest srebrnih, i isto toliko brončanih.

Zlatne medalje osvojili su Elin Bartaković, Marko Vučina, a najbolja jaskanska judašica Nika Markulin i ovoga puta osvojila je dvije zlatne medalje i to u kategoriji U12 i U 14. Srebrne medalja osvojili su Lana Ribarić, Luka Luketić, Kim Bartaković, Martin Špigelski, Josip Petković Fajnik i Ivan Jurković. Brončane medalje osvojili su Marija Petković Fajnik, Luca Bene, Rebeka Vučković, Vigo Fabijanić, Vid Vučić i Filip Vidović.
Teo Tomačić i Rafael Fabijanić ovoga su puta ostali bez plasmana.