Odličan nastup mladih jaskanskih stolnotenisača

23.02.2018. Zabok je bio grad domaćin 5. Otvorenog turnira Regije srednja Hrvatska za klince, klinceze, najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje u stolnom tenisu na kojem su izvrtan nastup imali Mihael Matešić i Victoria Pustaj

Ujedno bio je to i 5. Otvoreni turnir Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, kadete, kadetkinje, juniore i juniorke u stolnom tenisu. Na turniru je nastupilo i petero mladih članova STK Jaska. Najuspješniji od njih bio je Mihael Matešić osvojivši drugo mjesto u kategoriji najmlađih kadeta, Victoria Pustaj bila je treća u kategoriji najmlađih kadetkinja, dok su Ivona Ciban u kategoriji klinceza i Branimir Falica u kategoriji juniora ostvarili plasman u 1/4 finala turnira. Matija Matešić u kategoriji klinaca nije se uspio plasirati u završnicu turnira.