Odlični mladi jaskanski nogometaši na Šampion kupu

13.01.2020. Na Šampion junior kupu održanom protekli vikend u Sarajevu, prstići NK Jaske-U9 u konkurenciji 29 ekipa iz BiH, Hrvatske i Slovenije osvojili su sjajno 2. mjesto

Mladi igrači nogometnog kluba Jaske, kategorija prstića pod vodstvom trenera Danijela Slavića, osvojili su sjajno drugo mjesto na međunarodnom turniru Šampion junior kup u Sarajevu. Iako su u prvoj utakmici nesretno izgubili od Interblocka iz Slovenije, nisu posustali i naredne dvije utakmice pobijedili te se plasirali u knockout fazu. Tamo su u osmini finala svladali Maksimir, u četvrtfinalu su bili bolji od Neretve, a u polufinalu su pobijedili Bistru. U finalnoj  utakmici ipak je slavila domaća ekipa Bambinosi, te su Jaskini prstići tako zauzeli sjajno 2. mjesto u konkurenciji čak 29 ekipa.

Osim momčadskog uspjeha, iz Jaskinih prstića dolazi i najbolji strijelac turnira, Petar Golešić.