Održan "KUP JASKA" na Sljemenu

13.03.2017. U organizaciji Skijaškog kluba "Jaska" u petak 10. ožujka održana je tradicionalna utrka za najmlađe u disciplini veleslalom koja se boduje za Prvenstvo Hrvatske najmlađih kategorija

Po ugodnom vremenu i dobrim uvjetima na stazi unatoč tome što smo ušli u treći mjesec nove godine, uspješno je organizirana utrka „KUP JASKA“ koju organizira već duži niz godina Skijaški klub „Jaska“

U kategoriji mlađe djevojčice, pobijedila je Ines Strabić, druga na postolju bila je Julija Popović, a kao treća završila, je Korina Vintar. Sve djevojčice nastupaju za SK Zagreb.

U kategoriji mlađih dječaka, pobijedio je Hrvoje Ljutić, drugo mjesto osvojio je Ziggy Vrdoljak, a treće mjesto pripalo je Marku Babiću.

U kategoriji starijih djevojčica pobjednica bila Tara Turk, drugo mjesto zauzela Iskra Mucko, a treće Dora Ljutić.

Kod starijih dječaka pobijedio je Karlo Filipec, do drugog mjesta stigao je Mattia Riccardo Eletti, a treće mjesto osvojio je Tomo Valjak.