Patrik Novosel drugi na turniru u Ogulinu

16.05.2018. Prošli vikend bio je ponovno uspješan za jaskanski Tenis klub Gem

Patrik Novosel je osvojio 2.mjestu na turniru u Ogulinu u konkurenciji do 8 godina. Sudjelovalo je 16 igrača iz Samobora, Ivanića, Dugog Sela, Zaboka, Ogulina. Sljedećeg vikenda je turnir u Velikoj Gorici i očekuje se ponovno dobar rezultat, ali i uspjeh drugih tenisača iz TK Gem koji kreču u lov na medalje nakon proljetnog ciklusa treninga.

Seniorska momčad je započela s odigravanjem 3.Hrvatske teniske lige. Pobjeda u 1.kolu protiv gostiju iz Zaprešića 4:3 daje dobar znak da je najavljena sezona krenula dobro sa željom da se osvoji 1. mjesto u ligi i pokuša se ući u viši rang natjecanja.
Sljedeći suparnik dolazi iz Novske u subotu 10h na Centrali i poziva se što veći broj gledatelja da podrži igrače u novoj pobjedi.