Prigorac u finalu Kupa

28.09.2016. Eurogolom Josipa Jurinića sedam sekundi prije završetka utakmice, Prigorac je ušao u finale kupa Nogometnog središta Jaska

Sinoć je u izuzetno zanimljivoj utakmici u Dragovanščaku Prigorac sedam sekundi prije kraja golom Josipa Jurinića pobijedio odličnu ekipu Domagovića i ušao u finale kupa NS Jaska. Sama utakmica bila je izuzetno zanimljiva i neizvjesna gosti osokoljeni pobjedom nad Golim Vrhom u prošlom kolu došli su u Dragovanščak u najjačem sastavu .Krenuli su žestoko i već u 13 min vode zgodicima Martina Borkovića i Roberta Lukića 2-0 nakon toga bude se i domaći te do poluvremena zgodicima Belana i Luke Mravunca izjednačuju na 2-2. Domaćin u trećoj minuti nakon jedne kontre zgoditkom Luke Kišića dolazi u vodstvo 3-2 nakon mnogo obostranih šansi sa obje strane nekoliko stativa (neiskorišteni kazneni udarac Krune Novosela) tri min prije kraja gosti preko Martina Borkovića izjednačavaju na 3-3, i kad se činilo da će se pobjednik odlučiti šestercima dogodilo se ono najljepše na utakmici. Sedam sekundi prije završetka utakmice Luka Mravunac iz svojih 6 metara upućuje dugu loptu prema Josipu Juriniću koji se nalazi petnaestak metara od protivničkog gola i volejem pogađa same rašlje odličnog gostujućeg vratara , rijetko viđen zgoditak koji je MNK Prigorac odveo u finale kupa NS Jaska u kojem dočekuje boljeg iz susreta Slavetić-Goli Vrh.