Rukometaši Jaske pobijedili drugu ekipu Gorice

25.09.2012. U drugom kolu 3. hrvatske rukometne lige rukometna momčad Jaske pobijedila je na domaćem terenu drugu ekipu Gorice rezultatom 29:25

Protekle nedjelje u dvorani Srednje škole Jastrebarsko, pred stotinjak gledatelja, odigrano je drugo kolo 3.HRL između Jaske i Gorica 2. Odličnom igrom, osobito najboljeg Jaskinog strijelca Zlatka Gvozdanovića, osvojeni su prvi prvenstveni bodovi pobjedom od 29:25, poluvrijeme 16:13.

Golove za našu ekipu polučili su, Zlatko Gvozdanović 13, Igor Modrić 5, Nikola Razum 4, Marko Goršeta 2, Matija Kranjčević 2, Krešimir Bruketa 2, Dejan Mance 1, a nastupili su još i  Sandro Capan, Luka Mahenić, Ivica Stinčić, Franko Stipčić, Tomislav Babić, Slobodan Bilobrk i Matej Grubišić. Treba pohvaliti sve igrače jer su pokazali veliku borbenost i svu svoju kvalitetu, te od samog početka nametnuli ritam igre koji protivnik, iako pojačan s dva  prvoligaška igrača, nije mogao pratiti.

U poluvremenu utakmice nastupile su Svetojanske mažoretkinje pod vodstvom trenerice Mateje Baltorinić. Svojim nastupom mažoretkinje su još više uveličale premijerni nastup rukometaša Jaske pred domaćom publikom u 3. hrvatskoj rukometnoj ligi, a rukometaši im se ovom prilikom zahvaljuju na podršci.

U slijedećem kolu rukometaši Jaske gostuju u zagrebu kod ekipe Odema.