Rukometaši Jaske pobijedili, rukometašice izgubile

29.10.2012. Rukometaši Jaske pobijedili su prošle subote na domaćem terenu ekipu Sloge iz Križa s 29:20, a rukometašice su izgubile od Švarče iz Karlovca rezultatom 28:18

Gosti iz Križa bili su samo u prvom poluvremenu ravnopravan protivnik rukometnoj momčadi Jaske, koja je odlično odigrala na domaćem terenu još jednu prvenstvenu utakmicu. U trećem kolu 3. Hrvatske rukometne lige središte, naši su rukometaši nadigrali ekipu Sloge rezultatom 29:20. U prvom poluvremenu Sloga je gotovo do samog kraja vodila, ali su naši rukometaši u drugom poluvremenu, zahvaljujući nenadmašnom strijelcu Zlatku Gvozdanoviću koji je postigao čak 13 pogodaka,, mirno priveli utakmicu kraju s 9 pogodaka razlike.

Pored Gvozdanovića u listu strijelaca upisali su se i Matija Kranjčec s 5 golova, Nikola Razum i Marko Goršeta postigli su po 4, a Tomislav Babić, Franko Stipčić i Krešimir Bruketa po jedan gol.

Nakon pobjede u 3 kolu, rukometašice Jaske u četvrtom kolu 3. Hrvatske rukometne lige središte izgubile su na domaćem terenu od ekipe Švarče iz Karlovca rezultatom 28:18.

Golove za našu ekipu postigle su, Andrea Zoroja i Antonela Meljanac po 5, Barbara Repar i Mateja Slugečić 2, a Tena Filipović, Nera Varadi, Ana Vučić i Maja Resman po jedan.

Uspješna je ovoga vikenda bila i ekipa dječaka Rukometne škole Jaska. Dječaci 2000. godište pobijedili su svoje vršnjake iz RK Mladost Samobor rezultatom 26:15. Golove su postigli, Mateo Lisec 10, Tvrtko Nad 7, Dominik Pintarić 4, Antonio Celinščak 2, te Mihael Bilobrk, Luka Ahmetović i Dorian Rodić po jedan.

Dobro su startali i mlađi kadeti jaskanske rukometne škole. U prvom kolu 2. Hrvatske  rukometne lige za mlađe kadete pobijedili su na domaćem terenu drugu ekipu Karlovca s 36:27. Najbolji igrač i strijelac u ekipi Jaske bio je Hrvoje Capan koji je postigao čak 17 golova.

Slijede Fran Malešić sa sedam, Dominik Čunko postigao je 5, Andrija Trivičević 3, te Patrik Prežgaj i Mateo Lisec po dva.