Srebrna medalja Lucije Hodak

19.03.2018. U nedjelju 18. ožujka u Zagrebu je održano veliko međunarodno karate natjecanje na kojem je Jaskanka Lucija Hodak osvojila srebrnu medalju

U Zagrebu je jučer u sportskoj dvorani Pešćenica održano iznimno veliko i jako međunarodno karate natjecanje „10. BUSHIDO KARATE KUP PRIJATELJSTVA“, na kojem je nastupilo preko 650 natjecatelja iz 71 kluba i 7 država.
Jaskanski karatisti na ovom su natjecanju osvojili 5 medalja i to: jednu srebrnu i 4 brončane medalje.

Srebrnu medalju osvojila je LUCIJA HODAK - u kategoriji kadetkinje borbe preko 54 kg., a brončane LEONA SPORIŠ u kategoriji mlađe učenice borbe do 36 kg., MARKO KOVAČEVIĆ u kategoriji mlađi kadeti borbe preko 57 kg., STIPE RUKAVINA u kategoriji mlađi kadeti borbe do 52 kg. i KARLO VOLARIĆ u kategoriji kadeta borbe do 70 kg..

Ostali naši natjecatelji koji su nastupili na ovom natjecanju imali su također odlične nastupe: Ivano Vulje i Luka Repar u kategoriji mlađi učenici borbe do 30 kg., Emil Tutek u kategoriji učenici borbe do 34 kg., Helena Bašić učenice borbe do 32 kg., Mišel Pađan u kategoriji mlađi kadeti borbe do 41 kg., Ella Bjelanović u kategoriji mlađe kadetkinje borbe do 45 kg. i Jakov Kupina mlađi kadeti borbe do 45 kg..