Tijesni poraz Jaske u Rakovom Potoku

11.09.2017. Nogometaši Jaske doživjeli su u 4. kolu Prve županijske nogometne lige u Rakovom Potoku tijesni poraz od 1:2

Domaći nogometaši, po mnogima najveći favoriti za osvajanje prvog mjesta, poveli su u prvom poluvremenu s 1:0, a vodstvo od 2:0 poklonio im je sudac utakmice dosuđivanjem vrlo problematičnog jedanaesterca, nakon prekršaja koji nije vidio nitko osim njega. Jastrebovi su sredinom drugog poluvremena smanjili na 2:1 zgoditkom njihovog najboljeg strijelca, Krunoslava Novosela. Prema riječima trenera Jaske Damira Katovčića njegova pomlađena momčad pružila je u Rakovom Potoku vrlo dobru igru, a u finišu utakmice i nadigrala favoriziranog domaćina. Trener Katovčić s optimizmom očekuje nastavak jesenske sezone, a nada se i skorom povratku svojih uglavnom zbog ozljeda odsutnih prvotimaca (Jurinić, Budna, Gustetić, Majdandžić).
Jaskine modrobijele boje u Rakovom Potoku dostojno su branili: Aleksandar Divković, Tomislav Šerić (Juraj Grgas), David Luka Gornik (Antonio Štefić), Ivan Španić, Viktor Šimanović, Marko Miljević, Luka Lukić, Josip Cuković, Tomislav Nad, Mislav Bradvić (kapetan) i Krunoslav Novosel.
Jastrebovi u 5. kolu prvenstva na svojoj Centrali dočekuju „fenjeraša“ Breganu pa se nadaju osvajanju novih bodova. Utakmica se igra u nedjelju, 17. rujna, s početkom u 10 sati.
U lokalnom derbiju 4. kola klinčaselska Mladost je na gostovanju kod okićkog Dinama slavila pobjedu od 4:3 i zasjela na prvo mjesto prvenstvene ljestvice. Krašić je doživio i četvrti uzastopni poraz (0:2 protiv Mladosti iz Kraja Donjeg).