UMJESTO REMIJA TIJESNI PORAZ

20.11.2017. U 15. kolu Prve županijske nogometne lige Zapad nogometaši Jaske doživjeli su u Bestovju poraz od 1:2

Po riječima trenera Damira Katovčića njegovi igrači žustro su ušli u utakmicu i ubrzo poveli s 1:0. Najbolji strijelac Jastrebova Kruno Novosel krasno je proigrao mladog Tomislava Nada i velika Jaskina nada, zasigurno najveće pojačanje ove jeseni, zatresao je mrežu Bestovja. Desetak minuta kasnije domaćini su poravnali rezultat na 1:1. U drugom poluvremenu Jastrebovi su prikazali vrlo dobru igru, ali su njihovi napadači propustili tri vrlo izgledne prilike. I kad je već izgledalo da će jaskanska momčadi ostvariti prvi remi ove jeseni, pred sam kraj utakmice zaškripalo je u modrobijeloj obrani i domaća momčad postigla je drugi pogodak za 2:1.

U posljednjoj utakmici ove jeseni, zaostalom susretu 6. kola, odgođenog zbog vremenskih neprilika, Jastrebovi na svojoj Centrali dočekuju momčad Vrha iz Kraljevog Vrha (općina Jakovlje) te imaju lijepu priliku da se od svojih navijača oproste dobrom igrom i uspješnim rezultatom. Utakmica se igra u nedjelju, 26. studenoga, s početkom u 10 sati.

Od ostalih jaskanskih momčadi u 15. kolu najuspješniji su bili Okićanci koji su u Kozlikovu porazili Mladost iz Luke s 2:0. Klinčaselci su u Amruševu remizirali s Novakima (1:1), a Krašićanci, također pred svojim gledateljima, s Rakovim Potokom (0:0).