Victoria najbolja klinceza u Zagrebačkoj županiji

05.06.2017. Mlada jaskanska stolnotenisačica osvojila je svih osam TOP-8 turnira Stolnotenisskog saveza Zagrebačke županije

U Samoboru je održan 2. pozivni TOP-8 turnir Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije za najmlađe uzraste na kojem je vrlo uspješno nastupilo troje članova STK Jaska, a s kojim je okončana sezona stolnoteniskih natjecanja. Osvojenim prvim mjestom na TOP-8 turniru na kojem je pravo nastupa steklo najboljih osmero natjecatelja i natjecateljica s rang lista pojedinih kategorija, Victoria Pustaj okončala je sjajnu sezonu bez ijednog poraza osvojivši svih osam turnira STSZŽ i tako zasluženo i uvjerljivo osvojila prvo mjesto na rang listi kategorije klinceza. Victoria će slijedeće sezone nastupati u višoj starosnoj kategoriji. Odličan nastup imao je i Andrija Klepić osvojivši drugo mjesto u kategoriji mlađih kadeta nakon što je finale izgubio rezultatom 3:2 što mu je bilo dovoljno za ukupno drugo mjesto na završnoj rang listi. Vrlo solidan bio je i Mihael Matešić u kategoriji najmlađih kadeta osvojivši šesto mjesto.