Zlatne medalje za Niku Markulin, Elin Bartaković i Antonia Berečeka

09.05.2017. Jaskanski judaši su prošle subote 6. svibnja nastupili na međunarodnom kup natjecanju "DUGAVA 2017." u Zagrebu i osvojili 9 medalja, od čega 3 zlatne

Natjecalo se 382 natjecatelja iz 35 klubova iz Hrvatske,Srbije i Slovenije. Judo klub Jasku predstavljalo je 12 judaša koji su osvojili devet medalje, od čega čak tri zlatne.

Ponovo je briljirala najbolja jaskanska judašica Nika Markulin koja je osvojila dvije zlatne medalja u dvije starosne kategorije, U12 i U14. Sjajne nastupe imali su i Elin Bartaković i Antonio Bereček koji su se također okitili zlatom. Treće mjesta i brončane medalje osvojili su Rebeka Vučković, Kim Bartaković, Ivan Jurković, Vigo Fabijanić i Toma Jurković.

Rafael Fabijanić i Teo Tomačić osvojili su peto mjesto, a Valentino Tandarić deveto. Luka Luketić ovoga je puta ostao bez plasmana.