Nova vozila DVD-a Pribić

03.11.2019. Nakon misnog slavlja u župnoj crkvi svetog Siksta, vlč. Stjepan Dijaneš, blagoslovio je nova vatrogasna vozila DVD-a Pribić

DVD Pribić bogatije je za dva vatrogasna vozila, jedno navalno a drugo kombi vozilo. Naime, zahvaljujući Općini Krašić i tamošnjoj Vatrogasnoj zajednici, te Vatrogasnoj zajednici Zagrebačke županije, članovi DVD-a Pribić dobili su novo moderno navalno vozilo za gašenje požara i sve ostale intervencije, te kombi vozilo za prijevoz vatrogasaca koje su dosad koristili vatrogasci DVD-a Jastrebarsko. 

akon misnog slavlja u crkvi svetog Siksta kojem su pored vjernika pribičkog kraja prisustvovali i vatrogasci, velečasni Stjepan Dijaneš, na maloj je svečanosti blagoslovio nova vatrogasna vozila DVD-a Pribić. Pored predsjednika i zapovjednika Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije, vatrogasaca DVD-a Jastrebarsko, svečanosti blagoslova vatrogasnih vozila prisustvovao je i jaskanski gradonačelnik Zvonimir Novosel.

- Ovo je veliki dan za naše društvo jer vozila koja smo dobili uvelike će poboljšati našu operativnost u budućem radu, rekao nam je zapovjednik DVD-a Pribić Vladimir Bucković, koji obnaša i dužnost zapovjednika Vatrogasne zajednice općine Krašić. Zahvalni smo Općini Krašić koja je najvećim dijelom financirala novo navalno vozilo prijeko potrebno našem društvu, Vatrogasnoj zajednici Zagrebačke županije i našim prijateljima iz DVD-a Jastrebarsko, dodao je Bucković.
Nakon svečanosti, druženje domaćina, članova DVD-a Pribić i njihovih gostiju nastavljeno je u tamošnjem vatrogasnom domu.

Ivica Krčelić

TAGOVI | DVD Pribić

Valid XHTML 1.1! Valid CSS!